Seileri Kvartal ootab Sind Pärnu kesklinnas jõe kaldal - Rääma 7

Kaubandus
Lasteaiad/koolid
Sport ja vaba aeg
Meelelahutus- ja söögikohad

Vooluga kaasa

Seileri Kvartali ees voolav jõgi inspireerib liikuma nii otseses kui kaudses mõttes. Terviserada algab koduukse eest ja on kui loodud liikumisampsudeks igal ajahetkel.

Samuti on vahetus läheduses mitmed südalinna populaarsed poed, meelelahutuskohad ja restoranid. Kvartali paiknemine linna suudmes annab võimaluse mugavalt liikuda - olenemata, kas eelistad liikuda jalgsi, auto, bussi või jalgrattaga - kõik on vaid mõne minuti kaugusel.

Südalinn ning parimad kultuuri- ja ostuelamused asuvad vaid 500 m eemal
Pärnu jõgi vaid 20 m ja Pärnu Jahtklubi piki jõge 950 m 
Pärnu supelrand vähem kui 2 km
Lähim toidupood igapäevaostudeks 200 m kaugusel
Lähim kool ja lasteaed 1 km
Naudingud jõe lähedusest

Ajalugu värske pilguga

Nordecon annab endise Pärnu Masinatehase alale uue elu. Läbi ajaloo on sel paigal olnud alati rääkida oma lugu. Nüüd algab uus peatükk ja Seileri Kvartalist saab kodukoht. Koostöös kõrgelt hinnatud 3+1 arhitektidega alustasime 2024. aasta alguses Seileri Kvartali esimese etapi ehitust.

Maja ees laiuv jõevaade, jalakäijate ja tervisesportlaste promenaad, vaated kesklinna sillale ja Pärnu linnasüdame hoonestusele, loovad Seileri Kvartalist nii mõnusa kodupaiga kui ka ideaalse koha suvepuhkuse veetmiseks.

Kaasaegne elukeskkond koos vajaliku taristu, läbimõeldud parkimislahenduse ja puhkealadega.

Oled huvitatud?
Võta ühendust!

Seileri Kvartalit arendab ja ehituskvaliteedi tagab Eesti elamuarendusturul ligi 20-aastase kogemusega ehitusettevõte Nordecon AS.
Email again:

Kasutame isikuandmeid päringule vastamiseks. Me ei edasta isikuandmeid kolmandetele osapooltele ega lisa neid reklaami eesmärgiga andmebaasidesse.

Tutvu Nordeconi privaatsuspoliitikaga.

Täname!

Võtame Teiega peagi ühendust!